KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13878030
nr 1387 8030
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 31x97, yttermått inklusive ram: 49x115 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 mars 2021
kl 19:08:02
29/3 10:05:29
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg